Xerox

[vc_row][vc_column width=”1/1″][mk_fancy_title tag_name=”h2″ style=”true” color=”#393836″ size=”14″ font_weight=”inhert” letter_spacing=”0″ margin_top=”0″ margin_bottom=”18″ font_family=”none” align=”left”]

Xerox Yazıcı Servisi

[/mk_fancy_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][mk_icon_box title=”LAZER YAZICILAR” text_size=”16″ font_weight=”bold” icon=”moon-print” style=”simple_ultimate” icon_size=”large” rounded_circle=”true” icon_location=”left” circled=”false” icon_color=”#000000″ icon_circle_color=”http://yaziciservisibursa.com/wp-content/uploads/2014/07/printer.png” box_blur=”false” margin=”20″ animation=”bottom-to-top”]Xerox lazer yazıcılı modeller[/mk_icon_box][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][mk_divider style=”double_dot” divider_width=”full_width” margin_top=”20″ margin_bottom=”20″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]XEROX YAZICIXEROX yazıcı servisi Bursa arama ihtiyaçlarınıza artık son verin. Firmamızda sizler için hizmet verilen Xerox markası ile artık tüm bu marka cihazlarınız ve modelleriniz sorunsuz olarak tamir edilecek ve sizlere eksiksiz ve çalışır vaziyette teslim ediliyor olacak. Gerek herhangi bir arızası olsun ya da gerek yıllık bakımları olsun, hepsi deneyimli ekiplerimiz tarafından hazırlanmakta ve sizlere gönderilmektedir. Sizler ise sadece göndermiş olduklarınız cihazlarınızı nasıl daha verimli kullanmanız gerektiğini düşüneceksiniz o kadar.

Üstelik firmamız sadece bununla ilgili değil, tüm bitmeyen kartuş ürün grupları ile de sizlere hizmet vermektedir. Yani sizler artık bitmeyen kartuşlarınızı nerede bulacağınızı biliyor olacak ve bir tık ile firmamıza ulaşıp bizler ile iletişim halinde oluyor olacaksınız. Bunun dışında nokta vuruşlu yazıcılarda yine bizlerden alabileceğiniz diğer hizmetlerin arasında yer almaktadır.

XEROX yazıcı servisi Bursa olarak bizler sizlere her zaman doğru ürün gruplarını sunmaktayız. Bizlere danıştığınız her konuda ya da arızalarınızda yazısı yedek parçalarımızı en doğru yönlendirmeler ile önermekte ve sizlere daha iyi verim verebilmesi için doğru iş akışları uygulamaktayız. Bizler özellikle yüksek paralar ile aldığınız bu cihazlarınızı en iyi şekilde korumak için sizlere yardımcı olmaktayız. Bu anlamda da bizler ile iletişime geçtiğiniz her zaman güvenebilir ve sorunsuz olarak tüm markalarınızı özenle tamir etmekteyiz.

Sizler  XEROX yazıcı servisi Bursa servisimize ulaştığınızda cihazını güvenilir bir şekilde teslim eder ve daha sonra yapılan işlemler tekrar belgeler ile belirterek cihazlarınız teslim edilir.

Bu sayede acaba ne gibi işlemler yapıldı diye merak etmez ve hangi yazıcı yedek parçaları kullanıldı diye aklınızda soru işareti olmaz. Ne kadar disiplinli ve olması gerektiği bir iş akışı ile hizmet aldığınızı da görmüş olursunuz.

Bu sayede artık sizlerin de güvenilir bir adresi olduğunuzu bilecek ve bir tek tık ya da telefon ile hemen firmamız ile görüşebilirsiniz. Üstesinden gelemeyeceğimiz arızanın olmadığını da çok kısa sürede anlıyor olacaksınız.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][mk_custom_box border_width=”2″ bg_position=”left top” bg_repeat=”repeat” bg_stretch=”false” padding_vertical=”10″ padding_horizental=”20″ margin_bottom=”10″ min_height=”50″ animation=”right-to-left” predefined_bg=”23″ bg_color=”#f6f6f6″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]

Servisimizle iletişime geçebilirsiniz

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][mk_button dimension=”three” size=”large” outline_skin=”dark” outline_active_color=”#fff” outline_hover_color=”#333333″ bg_color=”#8c8c8c” text_color=”light” target=”_self” align=”left” fullwidth=”true” margin_top=”0″ margin_bottom=”15″ icon=”moon-phone” url=”http://yaziciservisibursa.com/iletisim.html”]SERVİSİ ÇAĞIR[/mk_button][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/mk_custom_box][/vc_column][/vc_row]

Bir yanıt yazın